Oferta

Apartamenty

Każdy z naszych apartamentów został oddany do użytku w 2019 roku. Obydwa wyposażone są w aneksy kuchenne ze zlewem, lodówka, płyta indukcyjna, czajnik elektryczny. Ponadto w każdym apartamencie znajduje się stół, szafa, deska do prasowania i suszarka na ubrania, łazienka z kabiną prysznicową i ręcznikami, szlafrok. Każdy z apartamentów jest ogrzewany, dodatkowo apartamenty „Słoneczny„, „Przy łące” wyposażone są w kominek/koza i czujnik dymu.

CENY
Lipiec / Sierpień, długie weekendy, Sylwester – 340 zł / doba za apartament do 4 osób
w pozostałym okresie cena na tel.

Przy Łące

Położony na parterze 45 metrów z widokiem na łąkę i spacerujące po niej żurawie i bociany. W skład apartamentu wchodzi pokój 2-osobowy z dwoma pojedynczymi łóżkami, salon z rozkładanym narożnikiem i aneks kuchenny.

 

Galeria

Słoneczny

Położony na poddaszu 45 metrów z oknem balkonowym z widokiem na okolice. Łazienka z umywalką i kabiną prysznicową. W apartamencie aneks kuchenny.

 

Galeria

Przy Stawie

 ok 55 m2, łazienka, z prysznicem, umywalka, dwie sypialnie (jedna, z łóżkiem pojedynczym, druga dwa łóżka, 140×200 cm, salon z aneksem kuchennym, TV, rozkładana sofa.
Apartament ten mieści się na poddaszu.

 

Przy Studni

Apartament dla par, ewentualnie z małym dzieckiem. Położony na parterze ok 25m2, aneks kuchenny, wiffi, łazienka z wanną i prywatny taras. 

Green Velo